HAKKIMIZDA

Şenbay Madencilik hem Türkiye'de hem de uluslararası arenada üstlendiği altyapı ve üstyapı projeleriyle, sektörünün lider şirketlerinden olmayı hedeflemektedir.

Şirketimiz, hedefine ulaşmak için oluşturduğu tecrübeli ve dinamik kadrosuyla,ülkemizin menfaatlerini gözeterek dünya standartlarınnda gerçekleştirdiği projelerle,adından söz ettirecek ve hep ileriye bakan bir anlayışla yoluna devam edecektir.
Şenbay Madencilik, ticari ahlaka önem veren dürüst, ilkeli ve inançlarına uygun davranışlarda bulunmayı çalışanlarına, iş ortaklarına ve işverenlerine taahhüt etmekte, böylece hem topluma hem de çalışanlarına fayda sağlamaktadır.

Başarı ile gerçekleştirdiği büyük ölçekli projelerine her geçen gün bir yenisini ekleyen Şenbay Madencilik emin adımlar ile çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYON

Aynı sektörlere hizmet vermekte olan firmalara yol gösterecek son teknoloji ve standartlara sahip olmak amacıyla yenilikleri takip etmek, rakipleri içinde gerektiğinde işbirlikçi bir rol üstlenip örnek bir tutum sergilemek ve uluslararası arenada saygın ve tanınır bir marka olmak.

MİSYON

İnşaat sektöründe modern koşullarda, saygın , güvenilir , yüksek kalitede hizmet sunmak.

İLKELERİMİZ

 • 1

  Dürüstlük

  Tüm faaliyerimizde, İşverene, Ortağa, Personele, Tedarikçiye daima dürüst davranmak.

 • 2

  Kalite Odaklı Hizmet

  Kaliteyi daima ön planda tutmak, işveren verilenle yetinse dahi, daha iyisi için çalışmak.

 • 3

  Eğitim

  Tüm personeli, pozisyonlarına göre yeterli sürelerle eğiterek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini sağlamak.

 • 4

  Ekip Çalışması

  Faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak, karı, zararı, başarıyı ve başarısızlığı paylaşmak.

ŞENBAY MADENCİLİK TURİZM İNŞ. NAK. SAN. VE TİC. A.Ş.

SORU, ÖNERİ VE GÖRÜŞLERİNİZ İÇİN...

BİZE ULAŞIN

SERTİFİKALAR